AKTIVACE TVŮRCŮ

Dějí se Vám v Životě věci, které nemáte pod kontrolou?
Drhne Vám to doma, v práci, ve vztazích, či jinde?
Máte chuť to všechno změnit jednou provždy, ale nevíte jak?


Pak je tato Aktivace Tvůrců určená přesně pro Vás! :)


Lenka Lipenská

Uvidím se uvnitř i s Vámi? :)

PROČ AKTIVACE?

Aktivace Tvůrců je hlubokou a niternou aktivní meditací, jejíž cíl je prostý: tato aktivní meditace navazuje  na Meditaci Tvůrců a má za cíl probudit Vaši aktivní tvořivou sílu, aby Váš Život dostal křídla a smysl a Vy jste ve svém Životě dosáhli všeho, po čem toužíte a to s lehkostí a radostí.

Proč aktivní meditace? Pokud začínáme práci na sobě klidovou meditací, začínáme v bodě, kde je velmi nesnadné začínat. Začínáme v bodě, v němž se setkáváme s naší Myslí, která nás může zpomalit nebo dokonce odradit na Cestě za našimi splněnými sny a spokojeným Životem. Jak to ta Mysl dělá? Jednoduše, vtáhne nás do osidel pochybností, obav a nedůvěry sami v sebe. Abychom se vyhnuli této nástraze, připravila jsem pro Vás tuto Aktivní meditaci (AKTIVní-meditACI), v níž si v několika krocích osvojíte pár jednoduchých technik, které Vám pomohou na Cestě k Vašim snům a k spokojenějšímu Životu.

CO VÁM AKTIVACE PŘINESE?

Pokud váháte, zda-li je pro Vás Aktivace to, co nyní hledáte, pak si pusťte toto video a nechte Vaše srdce, ať Vám napoví, jestli je toto Cesta, kterou si přejete jít. :)

PRO KOHO JE AKTIVACE TA PRAVÁ?

Pro ty z Vás, kteří toužíte po následujícím:

- chci poznat, jaké to je být Tvůrcem svého Života,
- chci vědět, jakým způsobem tvořím svůj Život,
- chci vědět, jak odstranit překážky na mé Cestě,
- chci být spokojenější ve svém Životě,
- chci být spokojenější ve vztazích, ve svém Těle, práci...
- chci tvořit svůj Život podle svých představ a
- chci na svých snech pracovat.

Prosím kontaktujte mě, pokud: nevíte, zda je pro Vás program vhodný, pokud potřebujete více informací ohledně možných účinků, pokud užíváte nějaké léky či se dlouhodobě s něčím léčíte, nebo jste mladší 18-ti let, abychom společně probrali, zda je pro Vás program vhodný. Děkuji.

 

Ještě čekáte na tu správnou chvíli? Na tu správnou motivaci? Pak si pusťte toto video. :)

CO ZÍSKÁTE ZAKOUPENÍM TÉTO AKTIVACE?

  1. Přístup do zabezpečené členské sekce.
  2. 40 minutové video na téma tvořivé síly, Tvůrce a Oběti a duchovního probuzení.
  3. Návod na techniku magických gest.
  4. Cvičení na pochopení a zpracování Vaší situace.
  5. Návod na techniku Aktivní meditace, kterou můžete absolvovat v pohodlí Vašeho Domova.
  6. Sadu motivačních citátů a videí.
  7. A jako bonus získáte odpověď na 1 emailový dotaz k Vašemu tématu, na který Vám odpovím.

"Život je pohyb. Teče jako řeka, stále se pohybuje.
V okamžiku, kdy se přestane pohybovat, bude špinavá, blátivá, začne umírat.
V toku zůstane čerstvá a mladá, vzrušená a dobrodružná,
protože neví, co se stane v příštím okamžiku." 

Osho

KOLIK VÁS TO CELÉ BUDE STÁT?

 

Přemýšlela jsem, jakou cenu mám nastavit pro tuto Aktivní meditaci. Cena těchto technik je pro mě nevyčíslitelná a za jejich poznání a osvojení jsem zaplatila daleko větší cenu, než za jakou Vám toto poznání dnes nabízím. Přeji si, aby se co nejvíc z Vás stalo Tvůrcem vlastního Života, a tak jsem tuto Aktivaci ocenila stejně, jako 1 Skype setkání se mnou.

Za tento balíček tedy zaplatíte:

499 Kč

GARANTUJI VÁM SPOKOJENOST

Věřím své práci natolik, že Vám zde nabízím 100 % garanci spokojenosti. Pokud by tato Aktivace Tvůrců nebyla tím, co jste hledali a nesplnila Vaše očekávání, máte právo do 14 dnů písemně požádat o vrácení uhrazené částky. O vrácení je nutno požádat písemně, a to e-mailem na adresu Lenka@myjsmeTVURCI.cz, a to nejpozději den před uplynutím lhůty 14 dnů od Vašeho zahájení. Do předmětu prosím uveďte "Odstoupení od Aktivace Tvůrců" a v textu napište své jméno, pod kterým jste registrováni. Po tomto odstoupení Vám bude vrácena uhrazená částka zpět na účet, z něhož jste platbu hradili a zároveň Vám bude zrušeno přístupové jméno a heslo. Děkuji.

Objednejte si svou "AKTIVACI  TVŮRCŮ" zde:

Vaše osobní údaje (e-mail, celé jméno, telefon…) jsou u mě, Lenky Lipenské, v bezpečí. Odesláním formuláře stvrzujete, že jste si přečetli mé zásady pro ochranu Vašich osobních údajů a že s nimi souhlasíte. Souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů.

Jak se Vám Aktivace Tvůrců líbila?

Tato Aktivace je velmi hluboká a silná. Pokud jste se rozhodli, že jste připraveni na změnu, pak ji rozhodně doporučuji. Lenka Vás v této Aktivaci velmi jemně, ale zároveň profesionálně povede k Vašim vnitřním procesům a zdrojům, abyste se naučili pracovat se sebou, s tím, co Vám brání v růstu a pomůže Vám zbavit se nepříjemných věcí, které si s sebou nesete, abyste mohli odložit vnitřní zátěže a začali žít svůj život tvořit vědomě a ve své síle. Z Aktivace lze cítit hluboká vnitřní moudrost a životní zkušenost, se kterou Vás Lenka provede tímto krokem na Vaší cestě sebepoznání.

Lucie Lebdušková, Žena, máma, psycholožka, lektorka, autorka projektu Čekala jsem miminko a spisovatelka milující Živothttp://www.lucielebduskova.cz/ a http://www.cekalajsemmiminko.cz/

Leni, děkuji za krásnou Aktivaci! Vyzařuje z Tebe taková ta víra v nás všechny, že dosáhneme svých snů a překonáme své strachy, která musí zákonitě podpořit a motivovat každého, kdo se Aktivace zúčastní. Je cítit, že víš o čem mluvíš, že to žiješ. Není NÁHODA, že jsem nabídku Tvé Aktivace viděla a zúčastnila se jí, protože ty techniky z Aktivace vlastně znám a moc mi v Životě pomáhají najít to, co hledám, abych mohla žít Život, jaký si přeji. Díky Ti za Tvou práci, Leni!

Michaela, úžasná žena, manželka, maminka, tvůrkyně a malířka http://www.fler.cz/shop/myschmysch