PROZKOUMEJTE SVÉ NASTAVENÍ ONLINE

Vím, jaké to je v Životě hledat a tápat o svých snech i Cestách.

Proto s Vámi sdílím tento mocný nástroj k vlastnímu sebepoznání, abyste i vy mohli najít  a žít pravou verzi vašeho já s lehkostí a radostí formou online modulů. 

Těším se s Vámi na viděnou! :) 

Lenka Lipenská

OBJEVTE SVÉ PRAVÉ JÁ

HUMAN DESIGN

CESTA SEBEPOZNÁNÍ 

SPOKOJENÝ GENERÁTOR

ÚSPĚŠNÝ
PROJEKTOR

KLIDNÝ
MANIFESTOR

RADOSTNÝ
REFLEKTOR

PROBUZENÍ EMOCIONÁLNÍ BYTOSTI

"V NOVÉ DOBĚ S NOVÝMI LIDMI NELZE ŽÍT
PODLE STARÝCH PRAVIDEL, OČEKÁVÁNÍ A DISPOZIC..
."

PROSTOR PRO VAŠE REFERENCE - HUMAN DESIGN

Děkuji všem na své Cestě, kteří mě přivedli k Human designu a kteří mě učíte vidět víc a víc souvislostí  a spojitostí našeho Bytí. <3

Human designu se věnuji už 10 let a stále objevuji nové a nové spojitosti, vazby a zákonitosti našich nastavení. 

Děkuji za důvěru Vás všech, kteří dnes a denně usedáte do mého křesla či ke svým obrazovkám, abyste se o Human designu dozvěděli více a zkusili jste si tenhle úžasný "experiment" i na sobě, abychom z téhle planety mohli udělat opravdu šťastné místo.

Děkuji!

 

Lenka Lipenská

Lenko, moc děkuji za společné sezení. Konečně vím, kdo jsem, opustila mě potřeba být někým jiným, plnit něčí očekávání a HLAVNĚ!!! se netrápím tím, jaká jsem, protože už vím, PROČ to tak mám a k čemu jsou některé ty mé vlastnosti dobré. Děkuji! <3
Alenkaandělská Dušička

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

CHCETE SE NA NĚCO ZEPTAT? 

Vaše osobní údaje (e-mail a celé jméno, telefon) jsou u mě, Lenky Lipenské, v bezpečí a budou použity pouze k zasílání newsletterů s inspirací pro Váš Tvůrčí Život. Vaše data zpracovávám v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů do té doby, dokud budu žít tohle poslání, nebo dokud svůj souhlas neodvoláte prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém zaslaném newsletteru. Odesláním tohoto formuláře vyjadřujete souhlas s tímto zpracováním a také se zasíláním newsletterů ode mě, Lenky Lipenské. Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů pro zasílání newsletterů s Tvou další inspirací.