MANIFESTUJÍCÍ
"MEDITACE RÁJE"


Všichni jsme nějak pocítili důsledky globální pandemie.

Můžeme se k ní postavit se strachem...

... nebo jí můžeme využít k tvorbě NOVÉ REALITY A BUDOUCNOSTI. 

Pokud volíte tu druhou možnost, pak vítejte u této MANIFESTUJÍCÍ MEDITACE RÁJE. <3


Těším se na budoucnost, kterou spolu vytvoříme!
Lenka Lipenská

"AŤ TI BUDE V ŽIVOTĚ NEJHŮŘ, 
OTOČ SE ČELEM KE SLUNCI
A VŠECHNY STÍNY PADNOU ZA TEBE."
John Lennon

O ČEM JE TAHLE MEDITACE

Právě teď jako lidstvo procházíme velkou transformací, která nás vede více k sobě samotným, k naší celistvosti, upřímnosti a spokojenosti. Záměr je to krásný, ale někdy je ten tlak na nás až moc velký a změny v našem Životě nás prostě bolí.

Proto jsem pro vás připravila tuto Světelnou meditaci, která vás propojí s vaší vnitřní silou, se světelným zdrojem a životodárnou energií, ABYSTE ZVLÁDLI COKOLIV S PODPOROU ŽIVOTA A VESMÍRU. 

V meditaci se propojíte s vaší prapodstatou, světlem, Láskou, Životem a tvůrčí silou. Své problémy a bolesti uvidíte z jiného úhlu pohledu a necháte je padnout za sebe a proměnit je v příležitosti k růstu. Věřím, že z meditace odejdete plná síly, vitality a naděje do výzev, které vám Život přinese. :)

Meditace je namluvena pro ženy, pánové snad prominou. :)

Objednejte si svou Světelnou meditaci přes formulář  níže ještě dnes a nechte své stíny padnou za vás. <3 

SÍLA TÉTO MEDITACE

Meditaci jsem pro vás připravila v hlubší úrovni vědomí tak, abych pro vás vytvořila záměr hlubokého energetického léčení pro dodání energie, víry v sebe samu.


Meditace je navíc natočena za pomocí speciálních rytmů (zvuků), které prohloubí vaši meditace a prožitek z relaxace. Rytmy jsou zvoleny tak, aby podpořily vaši relaxaci, tvorbu hormonou štěstí - serotoninu a aktivovaly přirozené uzdravující procesy vašeho bytí.

Meditace je tak vhodná i pro úplné začátečníky.

Délka této meditace je 32 minut včetně úvodního protažení, které pomůžou vašemu uvolnění. Já vím, je to delší meditace, než obvykle, ale věřte, že o to větší účinek bude mít, protože během této doby stihne váš mozek regenerovat a nabrat síly.

Energetické léčení

za pomocí speciální binaurálních rytmů, které prohloubí vaši meditace a prožitek z relaxace.

"PROPOJÍŠ SE SE SILOU ŽIVOTA.
SPOJÍŠ SE SE ZDROJEM VESMÍRNÉ ENERGIE.

NAPLNÍŠ CELÉ SVÉ BYTÍ SVĚTLEM A SILOU,
ABYS MĚLA SÍLU UNÉST, USTÁT A ZVLÁDNOUT COKOLIV."

S ČÍM VÁM MEDITACE POMŮŽE

- s napojením se na své vlastní nitro a svou vlastní sílu,
- s napojením se na sílu Vesmíru a Života,
- při pocitu, že na vás padá tíha vašich bolestí a problémů,
- při pocitu oddělenosti od vnějšího světa,
- s harmonizací vašeho Života a  získání nadhledu nad situací,
- s překonáním beznaděje, lítosti a s přijetím změny.


Prosím kontaktujte mě, pokud: nevíte, zda je pro vás Meditace vhodná, pokud potřebujete více informací ohledně možných účinků, pokud užíváte nějaké léky či se dlouhodobě s něčím léčíte, abychom společně probrali, zda je pro vás Meditace vhodná. Děkuji.

 

První pomoc

pro doplnění síly, naděje a životní energie, když potřebujete sílu pro další své kroky.

KOLIK MEDITACE STOJÍ?

DÁREK NAVÍC!

Psst... k meditaci ode mě navíc dostanete i dárek. Koukněte níže. :)

Tahle meditace si mě zavolala sama. A její sdělení bylo prosté...

DODAT SÍLU VÁM VŠEM, KTEŘÍ TO PRÁVĚ TEĎ POTŘEBUJETE. <3

Když jsem tuto meditaci nechala skrze sebe přijít, měla jsem z ní až husí kůži. Celý den jsem byla, jako kdyby mě zapojili do zásuvky a sňali mi ze zad batoh mých starostí a bolestí a tento pocit trval i další dny.

Bylo to úžasné a já si přeji, aby tento pocit zažilo co nejvíce lidí, protože to je to, co naše planeta teď tak moc potřebuje: SPOKOJENÉ, RADOSTNÉ, KLIDNÉ LIDI, KTEŘÍ S ÚSPĚCHEM NAPLŇUJÍ SVÉ PŘEDURČENÍ. 

Proto tuto meditaci nabízím za cenu, kterou věřím, že si můžete dovolit všichni. Budu ráda, pokud i vy rozsvítíte tuto planetu svou vnitřní silou a najdete energii stát se tím, kým jste se sem přišli stát. Těším se na vaše světlo. <3 

Objednejte si svou Meditaci ráje za 259 Kč.

GARANTUJI VÁM SPOKOJENOST

Věřím své práci natolik, že Vám zde nabízím 100 % garanci spokojenosti. Pokud by tato Světlená meditace nebyla tím, co jste hledali a nesplnila Vaše očekávání, máte právo do 14 dnů písemně požádat o vrácení uhrazené částky.

O vrácení je nutno požádat písemně, a to e-mailem na adresu Lenka@myjsmeTVURCI.cz, a to nejpozději den před uplynutím lhůty 14 dnů od V. Do předmětu prosím uveďte "Odstoupení od Meditace Vhledu" a v textu napište své jméno, pod kterým jste registrováni. Po tomto odstoupení Vám bude vrácena uhrazená částka zpět na účet, z něhož jste platbu hradili a zároveň Vám bude zrušeno přístupové jméno a heslo. Děkuji.

K meditaci dostanete navíc dárek:

HOJIVÝ KÓD PRO VYTVOŘENÍ LÁSKYPLNÉ VĚDOMÉ BUDOUCNOSTI

K meditaci ode mě navíc dostanete do emailu hojivý kód, který jsem pro vás vytvořila se záměrem probuzení vaší síly, přirozenosti a odvahy k Životu, pro jaký jste se narodili. Tento kód bude vaším společníkem a cvičením po několik následujících dní a pomůže vám ukotvit vaši vizualizaci do každodenního Života. <3

Léčivý kód ode mě dostanete v samostatném emailu po objednání vaší Meditace ráje.

Chci s-TVOŘIT SVOU BUDOUCNOST, chci svou meditaci:

Vaše osobní údaje (e-mail, celé jméno, telefon…) jsou u mě, Lenky Lipenské, v bezpečí. Odesláním formuláře stvrzujete, že jste si přečetli mé zásady pro ochranu Vašich osobních údajů a že s nimi souhlasíte. Souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů.

PROSTOR PRO VAŠE REFERENCE

Níže můžete vkládat své recenze a komentáře ke "MEDITACI RÁJE".

Těším se na Vaše komentáře!

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

Leni, děkuji za tuto ÚŽASNOU meditaci. Měla jsem pocit, jako by se najednou začaly zhmotňovat mé sny a má přání, jako bych se ocitla ve světě, kde je opravdu možné vše a to mě naplnilo klidem a vírou, že vše dokážu. Děkuji moc za ten prožitek! <3
Rozzářená Amálie
Lenko, meditace je neuvěřitelná! Brnělo mě u ní celé tělo, měla jsem pocit, že se vznáším a celé mé tělo prostupovala síla a odvaha. Měla jsem u ní pocit, že zvládnu cokoliv, že žádné překážky neexistují a nejsou problém, ale naopak klíčem ke všem těm úžasným věcem, které mě v budoucnu čekají. Děkuji za tuhle meditaci, určitě ji budu poslouchat často. <3
Nadšená Monika, co se rozhodla vzít Život do svých rukou <3