0
lidí si již stáhlo svůj Ebook Tvůrců a inspirovalo se k Tvůrčímu Životu. Přidáte se i Vy? :)

"BUĎ TVŮRCEM SVÉHO ŽIVOTA" - DÍL I. a II.

Získejte EBOOKY TVŮRCŮ!

Už máte dost situací, které nemáte pod kontrolou?
Zlobí Vás partner, děti, rodina a nebo v práci?
A rozhodli jste se, že s tím něco uděláte?
Pak Vám gratuluji, to nejtěžší máte za sebou! :)
Stáhněte si svůj Ebook a pojďte se stát Tvůrcem
vlastního Života, který žije své sny!

 


E-book "Buď Tvůrcem
svého Života I."

Máte někdy pocit, že už padáte pod tíhou problémů a nepříjemných pocitů? Trápí Vás něco, s čím si nevíte rady a hledáte způsob, jak to změnit? Pak je tento E-book Tvůrců určený přesně pro Vás! :)

E-book "Buď Tvůrcem
svého Života I."

Máte pocit, že se v sobě nevyznáte a chcete poznat sami sebeNenaplňuje Vás Váš Život tak, jak si přejete a chcete to změnit? Pak je tento E-book Tvůrců určený přesně pro Vás! :)

E-book "Tajemná
esence vztahů"

Chcete prožívat Lásku jako z pohádky, ale místo toho to u Vás doma drhne? Pak pro Vás bude tento E-book to pravé! Ukážu Vám nové úhly pohledu na partnerský vztah a naučím Vás techniky, které promění Váš vztah na pohádku. :)

"CELÝ SVĚT PATŘÍ TOBĚ. JSI JEHO BOŽSKOU SOUČÁSTÍ.
OBJEV SVOU SÍLU, KTEROU MÁŠ VE SVÉM NITRU.
NAJDI SVOU MOC ŽÍT SVÉ SNY."

PROSTOR PRO VAŠE REFERENCE K EBOOKŮM

Níže můžete vkládat své recenze a komentáře k Ebookům \"BUĎ TVŮRCEM VLASTNÍHO ŽIVOTA I. a II.\".

Těším se na Vaše komentáře!

Dobrý den, velmi děkuji za všechny zaslané materiály. Můj život je důkazem toho, že naše sny se plní a plní se způsobem, jaký mysl nedokáže vymyslet. Kolikrát to jsou vskutku poměrně odvážné kousky a mé okolí se chytá za hlavu, co za nerozumnost mě zase popadla. Váš Ebook mě zachytil v dalším procesu změny, po 22 letech ve stálém a dobrém zaměstnání, uvažuji o tom, že z práce odejdu a dám se jiným směrem, kam mě to již několik let táhne. Není to snadné rozhodnutí, vydám se tímto na velmi tenký led, ale vize mého nového působení je mému srdci mnohem bližší, než má současná práce a nabízí mi také mnohem více svobody, která je pro mě velmi důležitá. Děkuji Vám za Vaše FB stránky, které mě těší, zajímají a také pomáhají ve chvílích váhání. Přeji Vám hodně krásných dní.Irena
Irena, Statečná Žena a Tvůrkyně svého Života