"BUĎ TVŮRCEM VLASTNÍHO ŽIVOTA" - DÍL I. a II.

Přečtěte si ukázku z E-booku a podívejte se, čím Vás může inspirovat.

Na stránku s E-booky se vrátíte zde.

Ukázka z E-booku ZDARMA:  CO HLEDÁTE? CO VÁS NAPLŇUJE?

Další podstatnou věcí je naučit se vnímat, CO JE VÁM PŘÍJEMNÉ A CO NIKOLIV, CO VÁS VEDE K VAŠEMU CÍLI A CO NE, co děláte rádi a co je naopak Vaší povinností, kterou snášíte se sebezapřením (třeba povinné uklízení :-D). 

Tisíce lidí každé ráno vstávají s vírou, že dnes je den, kdy jim život konečně začne něco splácet. Ale život nikomu nic nedluží. Život není ani rozvážková služba. Je to prodavač ve stánku, do kterého si člověk musí dojít. Život nemá ruce, aby zvedl telefon, odpověděl na e-mail. Objednávky si s každým vyřizuje do očí. A počítá jen „má dáti – dal“. V jeho obchodních podmínkách je jediná věta: KDO PRO SVŮJ SEN NĚCO NEUDĚLÁ, NIKDY HO MÍT NEBUDE.

Pokud chcete být šťastní, spokojení, plnit si své sny a seberealizovat se takovou činností a prací, která Vás naplňuje, musíte nejdřív zjistit, co to vlastně je. K tomu Vám pomůže úkol na konci této lekce.

Aby Vaše rozhodování bylo svobodné, bude potřeba jít ještě dál. Každý člověk si v sobě nese svá zranění, své bolesti a traumata, o nichž leckdy ani neví, že je prožil a že byly pro jeho růst zásadní. Budu po Vás chtít hodně. Ale můžu Vám říct, že pokud do toho půjdete naplno, že dostanete víc, než jste si kdy dokázali představit. Budu po Vás chtít, abyste udělali to nejdospělejší rozhodnutí ve svém životě. Abyste uzdravili své Duše z bolestí, které si v sobě nesete od dětství a z dob svého zrození a ještě dřív.

Jakmile se uzdravíte, naučíte se rozhodovat se na základě citů, pocitů. Naučíte se, jak nebýt oběťmi své mysli. Láska a strach – to jsou dvě základní emoce. City nás vedou k rozhodování se srdcem na základě lásky. Srdce nás učí být svobodnými bytostmi, které plně naplňují svůj potenciál. Jakmile se uzdravíte, najdete ho a budete ho umět využít a co víc, Vy ho i budete umět používat, protože už nebude nic, co by Vás svazovalo a nedovolovalo Vám být sami sebou a žít svůj vysněný život. Zatímco Láska tvoří a buduje srdcem a klidem, myšlenky nás vedou k rozhodování se na základě mysli, vzpomínek, nedůvěry a negativních očekávání a strachů. Srdce staví most, mysl staví propasti. Strach na základě rezonance přitahuje zase strach. Protože stejné přitahuje stejné. Strach můžeme mít různý. Může to být strach z opuštění, samoty, odmítnutí, vlastní nedostatečnosti, ze selhání, z chyby, z opakované bolesti… Umění, které se potřebujete naučit, je jak tento strach a tyto programy přijmout, opustit a změnit v něco lepšího. V kapitole o změně se dočtete více o tom, proč se nám někdy změny nedaří a co s tím.