ONLINE SEMINÁŘ
TRANSFORMACE VLASTNÍ JEDINEČNOSTI


VÍTE, KDO JSTE? 
Vnímáte svou jedinečnost a svou krásu?
Umíte najít svou sílu ve svých slabinách?
Chcete poznat hlas své Duše a návod pro rozhodování v každodenním Životě?

Jako malí jsme byli sami sebou...
BYLI JSME SVÍ. BYLI JSME JEDINEČNÍ. 

Život nás ale naučil schovávat své pravé JÁ před bolestí a od-souzením zvnějšku. A my jsme na tu hru kvůli přežití přistoupili...

Teď je ale čas se probudit do své síly. PROBUDIT SVÉ PRAVÉ JÁ, SVÉ DARY A TALENTY A SVOU VNITŘNÍ SÍLU. 

Přijdete zažehnout svou tvůrčí sílu i Vy? :)

Těším se na Vás. <3

Lenka Lipenská

VŠECHNO, CO HLEDÁTE, MÁTE V SOBĚ...

„LIDÉ SE BOJÍ TOHO, CO NAJDOU UVNITŘ.
PŘITOM JE TO JEDINÉ MÍSTO, KDE NAJDOU VŠE."

Dan Millman

Bonus k této akci:

povídání o vašich základních dispozicích podle Human Designu, díky kterému objevíte své jedinečné nastavení, dary a talenty včetně praktických návodů pro každenní Život. 

Obrázek převzat ze stránek JovianArchive.

CO PROŽIJETE NA SEMINÁŘI?

 1. Povídání o tom, jak jedinečné bytosti jsme a jak tuto jedinečnost v sobě objevit. Jak porozumět sami sobě, zbavit se očekávání, které nejsou v souladu s božským záměřem naší Duše a jak poznat, co jsou naše slabiny a silné stránky.
   
 2. Na světě existují v 4 energetické typy (aury) lidí - povídat si budeme o jejich roli, životní strategii i o jejich poslání, darech a vnitřní mechanice.
 3. Každý člověk má svůj vnitřní hlas, který ho vede tou pravou Cestou pro něj. Na semináři se dozvíte o tom, jakým nejčastějším jazykem mluví vaše Duše.

   

 4. Přenesu vás v čase a ukážu vám, že lze transformovat i prožít příběh starší, než vy sami, abyste pochopili vztahy ve svém Životě i Cestu transformace, kterou jako lidstvo kráčíme.

   

 5. Seminář ukončíme otázkami a odpověďmi na to, co vás bude zajímat.

„NAJDI SVÉ NEJSLABŠÍ MÍSTO A NAJDEŠ SVOU NEJVĚTŠÍ SÍLU.
UVNITŘ SEBE NAJDEŠ VŠECHNO, CO HLEDÁŠ."
Lenka Lipenská

DETAILY AKCE

KDY:      čtvrtek 25. listopadu 2021
ČAS:       od 19 hod do 21 hod
KDE:      ONLINE - po registraci dostanete unikátní
                přístup a kód na uzavřený webinář
PLATBA:
převodem cena 450 Kč

Veškeré instrukce obdržíte v e-mailu po objednání svého místa. Počet míst je omezen. Registrace na seminář je závazná, proto prosím pokud se nebudete moci zúčastnit, pošlete mi o tom zprávu, abych mohla Vaše místo nabídnout jiným účastníkům, děkuji.

TENTO TERMÍN JE JIŽ OBSAZEN

Děkuji za Váš zájem o tento seminář. Bohužel tento termín je již obsazen. Pokud máte zájem o další termín semináře, nechte si poslat novinky a já Vám pošlu informaci o dalších termínech.

Vaše osobní údaje (e-mail a celé jméno, telefon) jsou u mě, Lenky Lipenské, v bezpečí a budou použity pouze k zasílání newsletterů s inspirací pro Váš Tvůrčí Život. Vaše data zpracovávám v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů do té doby, dokud budu žít tohle poslání, nebo dokud svůj souhlas neodvoláte prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém zaslaném newsletteru. Odesláním tohoto formuláře vyjadřujete souhlas s tímto zpracováním a také se zasíláním newsletterů ode mě, Lenky Lipenské. Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů pro zasílání newsletterů s Tvou další inspirací.

Chci poznat svou jedinečnost, jdu na seminář:

Vaše osobní údaje (e-mail, celé jméno, telefon…) jsou u mě, Lenky Lipenské, v bezpečí. Odesláním formuláře stvrzujete, že jste si přečetli mé zásady pro ochranu Vašich osobních údajů a že s nimi souhlasíte. Souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů.

PROSTOR PRO VAŠE REFERENCE

Níže můžete vkládat své recenze a komentáře k semináři "TRANSFORMACE VLASTNÍ JEDINEČNOSTI".

Těším se na Vaše komentáře!

Hezký den Lenko, díky za Tvůj seminář. Být na něm bylo jako jízda na horské dráze... tolik nových informací, tolik nových prožitků a AHA momentů! Hned jsem některé věci vyzkoušela v praxi a s úžasem jsem koukala, jak rychlou to má odezvu! Je neskutečné, jak jde vše snadněji, když jsme sami sebou... Díky moc za to!!
VeronikaOdvážná Žena, která se rozhodla žít své poslání. <3
Ahoj Leni, moc děkuji za páteční seminář. Můžu říct, že už mám za sebou dost seminářů a četla jsem spoustu knížek, ale tvůj seminář mi dal asi nejvíc. Tolik skvělých lidí na jednom místě, to byla neskutečná energie a hlavně to, jaká jsi ty osobnost je neskutečný, jde z tebe tak silná energie. Děkuji Ti moc, za páteční seminář, za to že jsem mohla být součástí a zažít něco úplně nového co mi určitě pomohlo se zas kousek posunout dál.
KristýnaŽena s velkým srdcem a posláním <3

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů