VÝKLAD MAPY VAŠEHO HUMAN DESIGNU

Témata, s nimiž Vám může výklad pomoci:

- poznáním, KDO DOOPRAVDY JSTE,
- s objevením míst, kde se rozhodujete proti své přirozenosti,
- naučí Vás používat Váš vnitřní hlas,
- naučíte se, jak se správně rozhodovat,
- poznáte oblasti, kde sídlí Vaše strachy a bolesti,
- zvýšíte svou spokojenost v Životě, vztazích, práci,
- objevíte a porozumíte svému poslání,
- s harmonizací Ducha, Mysli, Těla,
- propojíte svou vědomou i nevědomou část v harmonický celek.

Těším se na Vás.
S Láskou Lenka Lipenská

VÝKLAD MAPY VAŠEHO DESIGNU

Pro výklad Vaší mapy od Vás budu potřebovat přesný datum, místo a čas narození. Bez těchto údajů není možné výklad připravit. Záznam Vašeho výkladu obdržíte v písemné podobě a budete-li chtít, pak i ve formě mp3.

Na výkladu Vaší mapy se domluvíme v termínu, který Vám bude vyhovovat.  Výklad probíhá buď osobně ve všední dny pondělí až pátek v časech od 9:00 do 15:00 hodin, nebo formou Skype hovoru dle domluvy. Nevíte-li, kde zjistit údaje Vašeho narození, prosím kontaktujte mě ideálně telefonicky, ráda Vám poradím. 

Chcete zjistit Vaše nastavení? Kontaktujte mě a domluvte si svůj výklad. 

Těším se, až Vám budu moci vyložit Vaši osobní mapu! :)

Lenka Lipenská

„PŘEDSTAVTE SI, JAKÉ TO BUDE, AŽ POZNÁTE SAMI SEBE,
POROZUMÍTE SVÝM VNITŘNÍM POHNUTKÁM
A NAUČÍTE SE ROZHODOVAT TAK,
ABYSTE ŽILI V RADOSTI, LÁSCE
A V PŘIROZENÉM FLOW ŽIVOTA.“

JAK PROBÍHÁ VÝKLAD?

Výklad human designu spočívá ve výpočtu Vaší osobní mapy human designu, která zobrazuje lidské Tělo s jeho 9 centry (což je v podstatě něco podobného jako čakrový systém).

Tato centra jsou aktivované skrze brány (čísla uvnitř center), kterých je celkem 64 (analogie se systémem I-ťing) a propojeny skrze 36 kanálů.

V základním výkladu se o sobě dozvíte, jaký energetický typ jste - což je v podstatě povídání o Vaší auře (Manifestor, Projektor, Generátor, Reflektor), která centra máte definovaná / vybarvená a která otevřená / nedefinovaná (Hlava, Adžna, Krk, G centrum, Ego, Sakrál, Kořen, Slezina, Solar Plexus). Zároveň se dozvíte, které centrum je Vaší vnitřní autoritou: tj. Vaším vnitřním hlasem a jak toto centrum funguje a jakou energii Vám přináší pro rozhodování do Života.

Zároveň se dozvíte něco o svém profilu, který určuje to, jak se projevuje Vaše vědomá a nevědomá část osobnosti.

V rozšířeném výkladu se pak zaobíráme Vašim inkarnačním křížem, který spolu s profilem vypovídá o Vašem poslání a úloze zde na Zemi. Součástí rozšířeného výkladu je pak práce a povídání o jednotlivých aktivovaných kanálech, které definují Vaše fixní energie, nebo také povídání o tom, jaké strachy Vás ovlivňují, jaká témata můžete v Životě řešit, jaké vzorce Nepravého já Vás mohou ovlivňovat, nebo můžeme rovnou trénovat rozhodování podle Vašeho nastavení v praxi. :)

"ŽIVOT JE VE SKUTEČNOSTI JEDNODUCHÝ.
TO JEN MY SI HO NĚKDY ZBYTEČNĚ DĚLÁME SLOŽITÝM."
Konfucius

KOLIK VÝKLAD STOJÍ?

Bližší informace k cenám, platbám a zvýhodněným cenovým balíčkům naleznete zde

Lze si objednat i rozšířený výklad - sezení s delším povídáním o Vašich dispozicích, a to v délce 2 hodiny za cenu 1.900 Kč.

Kolik času jste v Životě věnovali vlastnímu sebepoznání a pochopení Vašeho vlastního nastavení? Věřím, že to bylo již mnoho Vašeho vzácného času. S Human designem si můžete tuto Cestu zkrátit a můžete najít Cestu sami k sobě. S pomocí výkladu můžete objevit svou vnitřní navigaci, která Vás povede k Lásce a štěstí. A tohle podle mě stojí za víc, než je cena tohoto sezení v délce 1,5 hodiny. :)

Za 1,5 hodinový výklad zaplatíte:

1.400 Kč

Objednejte si svůj výklad zde:

Vaše osobní údaje (e-mail, celé jméno, telefon, datum-místo-čas narození, případně bydliště) jsou u mě, Lenky Lipenské, v bezpečí. Odesláním formuláře stvrzujete, že jste si přečetli mé zásady pro ochranu Vašich osobních údajů a že s nimi souhlasíte. Souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů.