0
lidí si již stáhlo svůj Ebook Buď Tvůrcem vlastního Života a inspirovalo se k Tvůrčímu Životu. Přidáte se i Vy? :)

Získejte EBOOKY TVŮRCŮ!

"BUĎ TVŮRCEM VLASTNÍHO ŽIVOTA" - DÍL I. a II.

Už máte dost situací, které nemáte pod kontrolou?
Zlobí Vás partner, děti, rodina a nebo v práci?
A rozhodli jste se, že s tím něco uděláte?
Pak Vám gratuluji, to nejtěžší máte za sebou! :)
Stáhněte si svůj Ebook a pojďte se stát Tvůrcem
vlastního Života, který žije své sny!

 

Ukázku z Ebooku ZDARMA si můžete přečíst ZDE.


"BUĎ TVŮRCEM VLASTNÍHO ŽIVOTA I."

EBOOK ZDARMA

 
 

26 stránek plných podnětů k cestě k Vašemu tvořivému JÁ. 
V této ochutnávce Ebooku zdarma najdete kapitoly s 2 hlavními tématy pro vlastní seberozvoj a svou Cestu. Víte, co rozhodne o tom, jestli se Vám Vaše sny splní, nebo ne? A víte, co Vám může bránit v tom začít si své sny plnit?  Přečtěte si Ebook a nechte se inspirovat!

Zadejte své jméno a e-mail a získejte Ebook ZDARMA.
* Vaše údaje jsou u mě v bezpečí. Přečtěte si o ochraně Vašich osobních údajů více zde.

"BUĎ TVŮRCEM VLASTNÍHO ŽIVOTA II."

EBOOK PLACENÝ

106 stránek s lekcemi na témata: ženství a archetypy, cykličnost, vztah k vlastnímu tělu, jak vyvolat a podpořit svou změnu, jak mocná je Vaše mysl a důležité kapitoly: kapitola "Oběť nebo TVŮRCE", v níž se dozvíte, jak žít život Tvůrce a  kapitola "Poznejte a uzdravte své Vnitřní Dítě, přepište svůj Limbický otisk", objevte sami sebe a poznejte "Kdo jste".

V Ebooku získáváte 2 bonusy pro výklad vlastních dispozic. Koupí Ebooku nic neriskujete, na Ebook platí 100% ZÁRUKA SPOKOJENOSTI a 14 dní na vrácení peněz, pokud nebudete spokojeni. 
Zakoupením Ebooku získáváte i další bonusy, a to zasílání všech budoucích aktualizací tohoto Ebooku a členství ve VIP skupině.

Objednejte si Ebook ještě dnes a buďte Tvůrcem Vašeho Života! :)

PROSTOR PRO VAŠE REFERENCE K EBOOKŮM

Níže můžete vkládat své recenze a komentáře k Ebookům "BUĎ TVŮRCEM VLASTNÍHO ŽIVOTA I. a II.".

Těším se na Vaše komentáře!

Dobrý den, velmi děkuji za všechny zaslané materiály. Můj život je důkazem toho, že naše sny se plní a plní se způsobem, jaký mysl nedokáže vymyslet. Kolikrát to jsou vskutku poměrně odvážné kousky a mé okolí se chytá za hlavu, co za nerozumnost mě zase popadla. Váš Ebook mě zachytil v dalším procesu změny, po 22 letech ve stálém a dobrém zaměstnání, uvažuji o tom, že z práce odejdu a dám se jiným směrem, kam mě to již několik let táhne. Není to snadné rozhodnutí, vydám se tímto na velmi tenký led, ale vize mého nového působení je mému srdci mnohem bližší, než má současná práce a nabízí mi také mnohem více svobody, která je pro mě velmi důležitá. Děkuji Vám za Vaše FB stránky, které mě těší, zajímají a také pomáhají ve chvílích váhání. Přeji Vám hodně krásných dní.Irena

Irena, Statečná Žena a Tvůrkyně svého Života